تعمیرات تخصصی بیت ماینر (antminer)
  
(021)2275 56 53 

    بیت کوین ماینرچیست؟

                                                                                                     

شبکه بیت کوین یک دفتر کل به نام "زنجیره بلاک" ( block chain ) رادر اختیار کاربران گذاشته است. این دفتر کل شامل تمامی تراکنشهایی است که تا کنون پردازش شده است و به کامپیوتر کاربر اجازه می دهد تا درستی هر تراکنش را بیازماید.

اعتبار هر تراکنش به وسیله امضای دیجیتالی مربوط به آدرس های ارسال ، محافظت میشود و به کاربران این امکان را میدهد تا بر ارسال بیت کوینها از آدرسهای بیت کوینی خود، کنترل کامل داشته باشند.

 هر شخصی می تواند تراکنشها را با استفاده از توان محاسباتی  یک سخت افزار ، بنام "بیت کوین ماینر" که این دستگاه ویژه این فرآیند ساخته شده است، پردازش کرده و بیت کوینهایی را هم به عنوان جایزه بدست آورد که به مجموع این عمل"استخراج بیت کوین" می گویند.
این دستگاه همانند سایر وسایل و ملزومات الکترونیکی دارای اجزائ مختلفی میباشد که هرکدام از آنها میتوانند در حین استفاده به مشکلاتی دچار شوند و با وجود اینکه قیمت این دستگاه در بازار ایران دارای رقمی بسیار قابل توجه است، حتماً یکی از نگرانی ها و دغدغه های اصلی علاقمندان و کاربران این دستگاه عیب یابی و تعمیرات تخصصی مربوط به آن است.


مرکز تعمیرات فوق تخصصی سورنا ارائه دهنده کلیه خدمات مربوط به دستگاه بیت کوین ماینر به کاربران این محصول میباشد.این مرکز در کلیه مراحل از جمله عیب یابی - تأمین قطعات - تعویض و تعمیر قطعات در کنار شما عزیزان خواهد بود.


خدماتی مانند:


تهیه و نصب کیت های مینرال اویل (جهت بالا بردن عمر دستگاه،سایلنت کردن دستگاه و بالا بردن هشبرد دستگاه به صورت تخصصی)
تعمیرات و عیب یابی تخصصی مدار هشبرد و کنترل برد دستگاه.
تعمیرات پاور و تغذیه دستگاه های ماینر (پاورهای گرین و پاور های بیت ماین)
تعویض چیپ های برد کنترلر و هش برد در صورت نیاز
خرید و فروش دستگاه کارکرده و آکبند
تجهیز کردن فارم (مکان نگه داری دستگاه های میانر)
نگه داری دستگاه های ماینر شما
و...

فروشگاه اینترنتی سورنا

Login

Register

You need to enable user registration from User Manager/Options in the backend of Joomla before this module will activate.