تعمیرات تخصصی بیت ماینر (antminer)
  
(021)2275 56 53 

    بیت کوین ماینرچیست؟

                                                                                                     

شبکه بیت کوین یک دفتر کل به نام "زنجیره بلاک" ( block chain ) رادر اختیار کاربران گذاشته است. این دفتر کل شامل تمامی تراکنشهایی است که تا کنون پردازش شده است و به کامپیوتر کاربر اجازه می دهد تا درستی هر تراکنش را بیازماید.

اعتبار هر تراکنش به وسیله امضای دیجیتالی مربوط به آدرس های ارسال ، محافظت میشود و به کاربران این امکان را میدهد تا بر ارسال بیت کوینها از آدرسهای بیت کوینی خود، کنترل کامل داشته باشند.

 هر شخصی می تواند تراکنشها را با استفاده از توان محاسباتی  یک سخت افزار ، بنام "بیت کوین ماینر" که این دستگاه ویژه این فرآیند ساخته شده است، پردازش کرده و بیت کوینهایی را هم به عنوان جایزه بدست آورد که به مجموع این عمل"استخراج بیت کوین" می گویند.
این دستگاه همانند سایر وسایل و ملزومات الکترونیکی دارای اجزائ مختلفی میباشد که هرکدام از آنها میتوانند در حین استفاده به مشکلاتی دچار شوند و با وجود اینکه قیمت این دستگاه در بازار ایران دارای رقمی بسیار قابل توجه است، حتماً یکی از نگرانی ها و دغدغه های اصلی علاقمندان و کاربران این دستگاه عیب یابی و تعمیرات تخصصی مربوط به آن است.


مرکز تعمیرات فوق تخصصی سورنا ارائه دهنده کلیه خدمات مربوط به دستگاه بیت کوین ماینر به کاربران این محصول میباشد.این مرکز در کلیه مراحل از جمله عیب یابی - تأمین قطعات - تعویض و تعمیر قطعات در کنار شما عزیزان خواهد بود.رفع ایراداتی مانند:

نصب کولر واتر جهت کنترل فوق العاده حرارت دستگاه
تعمیرات قسمت پاور و تغذیه دستگاه
تعمیرات و عیب یابی مدار مادر برد دستگاه
سرویس فن و تهویه دستگاه جهت بالابردن عمر مفید آن
ریبال و تعویض چیپست های اصلی دستگاه 
و...

Login

Register