بخش پرسش و پاسخ
  
(021)2275 56 53 
سلام دوست عزیز اگر از سلامت فایل آپدیت خود اطمینان دارید باید بگم احتمال 90% ایراد دستگاهتون از هارد دیسک هست، این ایراد ممکنه با low level format هاردیسک رفع بشه و گاهی هم نیاز به تعویض هارد دیسک هست. 

برای اطمینان از سلامت فایل آپدیت از آموزش زیر استفاده کنید.

ps4 خودم رو آپدیت کردم با نت ولی نیمه کاره مونده و ارور an error has occurred میده بالا نمیاد.

در صورتی که طبق آموزش بالا جلو رفتید و باز هم ارور رو داشتید احتمال قوی ایراد از هارد دستگاه هست، البته در برخی از موارد هم دیده شده مشکل از مدار ps4 و قطعات بین هارد و چیپ شمالی یا APU  بوده اما خوب درصد پایینی رو تشکیل میدن شاید سوال باشه چرا؟ دلیل اینه که تمام اطلاعات چه اطلاعات تصویر که از سوکت HDMI میاد و چه اطلاعات دیتای هارد و یا DVD که از درایو دستگاه میاد تو APU پردازش میشه و بعد کار صورت میگره و اگر این بین مداری و یا قطغع رابطی مشکل داشته باشه دیتا ها درست رد و بدل نمیشه و ما باز هم مشکل داریم.

 در عکس زیر نمونه ساده ای را مثال میزنیم. طبق مثل زیر اگر هارد و یا کابل و سوکت HDMI هم سالم باشد و لی قطعات رابط ایرادی داشته باشد ما بازهم با تداخل مواجه میشویم.حالا فرض رو بر این میزاریم که مدار سالم هست و مشکل از هارد شما هست، برای تعویض هارد باید از آموزش زیر استفاده کنید.


Login

Register

You need to enable user registration from User Manager/Options in the backend of Joomla before this module will activate.